Офіційний портал

Головна

Новини

05.12.2019 (47 переглядів)
04.12.2019 (55 переглядів)
04.12.2019 (68 переглядів)
ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

21 листопада в Березані відзначили День Гідності та Свободи. На заході, що пройшов Центрі дозвілля, були присутні посадові особи органів місцевого самоврядування, працівники структурних підрозділів виконавчого комітету Березанської міської ради, учні і вчителі загальноосвітніх закладів громади та небайдужі жителі. В знак пошани до всіх, хто приймав участь у Революції Гідності, та тих, хто загинув, захищаючи незалежність і свободу України, було влаштовано хвилину мовчання та покладено квіти до пам’ятного знаку "Вічна пам’ять Героям Небесної Сотні". Всі присутні мали можливість пройти етапами Єврореволюції, згадавши основні події тих днів, коли під час боротьби українського народу проти режиму сформувалося громадянське суспільство, яке вразило весь світ. На розсуд глядачів було представлено документально-музичний телефільм "Україна. Майдан. Перезавантаження" на основі відеоархівів військового репортера Руслана Ганущака, створений за підтримки Українського культурного фонду.
Татарин Б.Л., художній керівник Березанського міського будинку культури

22.11.2019 (122 переглядів)
22.11.2019 (92 переглядів)
ПРИВІТАЛИ СОЦІАЛЬНИХ ПРАЦІВНИКІВ ТА ПРЕДСТАВНИКІВ КУЛЬТУРНОЇ СФЕРИ

Початок листопада цьогоріч багатий на свята. Третього листопада в Україні відзначили День працівника соціальної сфери, а дев’ятого – будемо вітати працівників культури і майстрів народного мистецтва. З цієї нагоди сьогодні у міському будинку культури жителі та гості міста зібралися на подвійне свято. Привітати працівників соціальної сфери, які обрали для себе справою життя нелегку і важливу місію – постійну та всебічну підтримку і захист тих, хто найбільше цього потребує у нашому суспільстві, а також представників культурної галузі, які несуть радість та любов до життя, танцю, співу, слова, наповнюють будні високими і світлими почуттями – завітали представники органів місцевого самоврядування, працівники міського центру зайнятості, управління соціального захисту населення та праці, пенсійного фонду, територіального центру, служби дітей та сім'ї, працівники відділу освіти, а також представники відділу культури, музичної школи, краєзнавчого музею, бібліотекарі, аматори народного мистецтва, жителі та гості громади.

05.11.2019 (798 переглядів)
04.11.2019 (351 переглядів)
У БЕРЕЗАНСЬКІЙ ОТГ ПРИВІТАЛИ ОСВІТЯН

Традиційно, у першу неділю жовтня, освітяни відзначають професійне свято. З цієї нагоди, сьогодні, у міському будинку культури відбувся урочистий концерт, присвячений Дню працівників освіти, куди завітали представники органів місцевого самоврядування, педагогічні колективи, жителі та гості громади. З нагоди свята секретар Березанської міської ради Олег Сивак і начальник відділу освіти виконавчого комітету Березанської міської ради Оксана Загорулько відзначили нагородами Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та подяками міського голови кращих педагогічних працівників і колективи навчальних закладів, а також подякували присутнім за самовіддану щоденну працю, спрямовану на виховання підростаючого покоління, неоціненний внесок у розвиток суспільства, творчий підхід, уміння вкладати у душі молодого покоління знання і навички.

02.10.2019 (685 переглядів)


Сторінка - 1 з 15