Офіційний портал

Головна

Новини

ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ 28.11.2019

28 листопада у залі засідань відбулося чергове засідання сесії Березанської міської ради. Цього разу, окрім депутатів, керівників структурних підрозділів і представників органів місцевого самоврядування на засідання завітала учнівська молодь громади, щоб наочно побачити як приймаються доленосні рішення. Крім того, міська влада завжди підтримує розвиток ініціативи та формування соціально-громадянського досвіду молоді. Основним питанням порядку денного стало затвердження бюджету на наступний 2020 рік. Варто зазначити, що головний фінансовий документ ретельно розглянули на профільних депутатських комісіях, під час яких начальник фінансового управління виконавчого комітету Березанської міської ради Валентина Матвієнко детально доповіла про основні напрямки використання бюджетних коштів у наступному році.

29.11.2019 (242 переглядів)
28.11.2019 (220 переглядів)
18.11.2019 (701 переглядів)
ЩОТИЖНЕВА АПАРАТНА НАРАДА 28.10.2019

Сьогодні, 28 жовтня, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю заступників міського голови, керуючого справами, в. о. старост сіл, керівників структурних підрозділів, установ та організацій громади. На початку наради, міський голова Володимир Тимченко, запросив до слова начальника дільниці №4 ПрАТ «Броварське шляхово-будівельне управління №50» Олександра Лесика, який розповів про хід виконання робіт з реконструкції центральної частини міста. Олександр Васильович зазначив, що на разі роботи виконано лише на 60 %, на вирівнюючий шар, покладуть ще фінішний. З метою якісного завершення робіт, керівник просить із розумінням поставитися до тимчасових незручностей і за можливості, об’їжджати цю ділянку дороги. Згодом жителів проінформують про дату та час обмеження руху центром міста.

28.10.2019 (403 переглядів)
ПАТРІОТИЧНИЙ АВТОПРОБІГ З НАГОДИ ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ ТА ДНЯ КОЗАЦТВА

За ініціативи голови громадської організації "Ветерани-захисники України "Березанська сотня" Володимира Сивака та за підтримки Березанської міської ради та її виконавчого комітету сьогодні у місті Березань відбувся патріотичний автопробіг з нагоди Дня захисника України та Дня козацтва. Колона автомашин з українською символікою проїхалася центральними вулицями міста. З метою єднання військовослужбовців і звичайних жителів, виховання патріотичного духу до заходу долучилися представники органів місцевого самоврядування, Березанський військовий комісаріат, учасники антитерористичної операції та операції об’єднаних сил, військовослужбовці, активісти та жителі громади. Учасники автопробігу вшанували пам'ять земляків, які загинули в боях на Сході України – Олександра Бобка, Олега Братка та Сергія Захаревича, а також поклали квіти до пам’ятного знаку «Героям Небесної Сотні» та на могили побратимів.
Павленко Я.В., головний спеціаліст сектору взаємодії з громадськістю

15.10.2019 (129 переглядів)
Я У СВІТІ

Проектна діяльність – одна з найперспективніших складових освітнього процесу, адже вона створює умови для творчого саморозвитку та самореалізації учнів, формує всі необхідні життєві компетенції. Самостійне здобування знань, їхня систематизація, можливість орієнтуватися в інформаційному просторі, бачити проблему й ухвалювати рішення відбувається саме через метод проекту. Дітей варто навчати найголовнішим чином того, щоб вони здобували знання не тільки з книг, а спостерігали самі небо і землю, дуби і ялинки, тобто, щоб вони досліджували і пізнавали самі предмети, а не пам’ятали тільки чужі спостереження і пояснення. Отже, метод проектів дозволяє наблизити навчальний процес до життя, до потреб дітей, навчальний матеріал адаптувати до реальних життєвих ситуацій, а головне – робить навчання молодших школярів цікавим і змістовним, а процес набуття знань простим і доступним.

10.10.2019 (570 переглядів)
08.10.2019 (80 переглядів)
У БЕРЕЗАНСЬКІЙ ОТГ ПРИВІТАЛИ ОСВІТЯН

Традиційно, у першу неділю жовтня, освітяни відзначають професійне свято. З цієї нагоди, сьогодні, у міському будинку культури відбувся урочистий концерт, присвячений Дню працівників освіти, куди завітали представники органів місцевого самоврядування, педагогічні колективи, жителі та гості громади. З нагоди свята секретар Березанської міської ради Олег Сивак і начальник відділу освіти виконавчого комітету Березанської міської ради Оксана Загорулько відзначили нагородами Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації та подяками міського голови кращих педагогічних працівників і колективи навчальних закладів, а також подякували присутнім за самовіддану щоденну працю, спрямовану на виховання підростаючого покоління, неоціненний внесок у розвиток суспільства, творчий підхід, уміння вкладати у душі молодого покоління знання і навички.

02.10.2019 (685 переглядів)


Сторінка - 1 з 4