Офіційний портал

Головна

РОБОТА ВІДДІЛУ З ЗЕМЕЛЬНИХ ПИТАНЬ


РОБОТА ВІДДІЛУ З ЗЕМЕЛЬНИХ ПИТАНЬЗа період з 01.09.2019 по 01.10.2019 до відділу з земельних питань управління землекористування та агропромислового розвитку надійшло 166 звернень фізичних та юридичних осіб по питаннях землекористування та передачі земельних ділянок у приватну власність.

Підготовлено 93 витягів з рішень сесії міської ради: «Про розгляд звернень громадян з питань землекористування», «Про передачу у приватну власність земельних ділянок громадянам», «Про розгляд питань по врегулюванню земельних відносин» та інші.

Згідно поданих клопотань відділом з земельних питань підготовлено 5 проектів рішення для розгляду на засіданнях сесії Березанської міської ради.

Проведено реєстрацію документів, щодо зміни власників земельних ділянок відповідно до цивільно-правових угод по 40 землекористувачах в електронну базу «Всі землекористувачі» відповідно до поданих документів.

Проводилось рознесення сплати земельного податку за серпень 2019 року (425 землекористувачів) – в електронну базу «Всі землекористувачі».

Відділом з земельних питань за цей період підготовлено запитів, інформацій та направлено відповідей, роз’яснень заявникам - 20 листів.

Видано 68 довідок громадянам до Управління соціального захисту населення та в міський центр зайнятості.

Працівники відділу надали 225 консультацій фізичним та юридичним особам з земельних питань на особистому прийомі.

Божок І.О.,

начальник відділу з земельних питань
ПОШИРИТИ

Новини

13.11.2019 (99 переглядів)
13.11.2019 (27 переглядів)
13.11.2019 (74 переглядів)
МОТИВАЦІЙНИЙ ЗАХІД КВК "ОБЕРИ СВОЄ МАЙБУТНЄ"

Вибір професії – це надзвичайно важливий та відповідальний крок у доросле життя. Вступаючи до вищих навчальних закладів та обираючи собі майбутню спеціальність, молодь заздалегідь замислюється над власним майбутнім. І не дивно, адже кінцева мета кожного випускника – можливість самореалізації та самовираження у найбільш повній мірі. Вірно обраний життєвий шлях дає змогу реалізувати власні здібності та потенціал, і, як результат, отримати достойну роботу. З цією метою щороку для учнів старших класів організовуються заходи профорієнтаційної діяльності. Одним із найбільш улюблених таких заходів залишається КВК «Обери майбутнє», який було проведено Березанською міською філією Київського обласного центру зайнятості спільно з Відділом освіти виконавчого комітету Березанської міської ради 12 листопада 2019 року.

12.11.2019 (12 переглядів)
13.11.2019 (100 переглядів)


Сторінка - 1 з 668