Офіційний портал

Головна

ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ


ЯРМАРОК ВАКАНСІЙНачальник відділу – інспектор праці відділу з питань праці управління соціального захисту населення та праці виконавчого комітету Березанської міської ради Качанов І.В. прийняв участі у "Ярмарці вакансій”, яка відбулася 09.10.2019 в приміщенні Березанської міської філії Київського обласного центру зайнятості .
Під час проведення даного заходу проводилася робота з реалізації угод про зайнятість та працю, а також щодо новацій у здійсненні державного контролю за додержанням законодавства відповідно до нового порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 823, правових наслідків неоформлених трудових відносин для роботодавців та громадян та відповідальності роботодавців за порушення норм трудового законодавства.

Москаленко Л.А.,

начальник управління соціального захисту
населення та праці
ПОШИРИТИ

Новини

13.11.2019 (92 переглядів)
13.11.2019 (27 переглядів)
13.11.2019 (72 переглядів)
МОТИВАЦІЙНИЙ ЗАХІД КВК "ОБЕРИ СВОЄ МАЙБУТНЄ"

Вибір професії – це надзвичайно важливий та відповідальний крок у доросле життя. Вступаючи до вищих навчальних закладів та обираючи собі майбутню спеціальність, молодь заздалегідь замислюється над власним майбутнім. І не дивно, адже кінцева мета кожного випускника – можливість самореалізації та самовираження у найбільш повній мірі. Вірно обраний життєвий шлях дає змогу реалізувати власні здібності та потенціал, і, як результат, отримати достойну роботу. З цією метою щороку для учнів старших класів організовуються заходи профорієнтаційної діяльності. Одним із найбільш улюблених таких заходів залишається КВК «Обери майбутнє», який було проведено Березанською міською філією Київського обласного центру зайнятості спільно з Відділом освіти виконавчого комітету Березанської міської ради 12 листопада 2019 року.

12.11.2019 (10 переглядів)
13.11.2019 (97 переглядів)


Сторінка - 1 з 668